جعبه اسلیمی کشودار

جعبه اسلیمی کشودار

جعبه چوبی از پرکاربرد ترین بسته بندهای دنیاست با پیشرفت دنیا این نوع بسته بندی نیز پیشرفت به سزایی کرده است با استفاده از خدمات برش لیزر سرعت ساخت این نوع بسته بندی نیز بسیار زیاد گشته طوری که امروزه جعبه چوبی به خاطر تولید با استفاده از خدمات برش لیزر بسیار ارزان تر از بعضی از جعبه های مقوای گشته و به خاطر مقاومت بالای که نسبت به مقوا دارد در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد جعبه چوبی را می توان در اندازه های مختلف و رنگ های بسیار تولید کرد.

در ساخت جعبه چوبی باید به جنس جعبه خیلی توجه کرد و باید ببینید که ‏داخل جعبه چوبی چه موادی قرار می دهید اگه مواد غذایی داخل جعبه چوبی ‏قرار می دهید حتما باید از موادی که روی جعبه را پوشش می دهند اعم از رنگ ‏و یا روغن بهداشتی باشد که باعث نشود مواد غذایی تغییر شیمیای دهد نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است ‏که ضخامت جعبه چوبی بستگی به وزن محصولی است که داخل آن قرار داده ‏می شود مثلا مقدار نهصد گرم ضخامت مورد استفاده حداقل ان باید سه میلمتر ‏باشد و هر چقدر ضخامت جعبه چوبی بالا رود وزن بیشتری درون جعبه قابل تحمل است.

برای استعلام قیمت، میتوانید از طریق دکمه واتس اپ موجود در سایت و یا شماره واتس آپ به شماره 09336151552 پیغام ارسال بفرمایید. همچنین ساخت طرح سفارشی شما و یا ابعاد متفاوتی از جعبه، پذیرفته میشود.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید