جعبه شیرینی شیک

جعبه شیرینی شیک

در ساخت جعبه های چوبی با استفاده از دستگاهها با دقت بالا،  نهایت ظرافت و دقت به کار رفته تا ظاهری زیبا و بدون ایراد داشته باشد. ساخت جعبه های چوبی به گونه ای است که هیچگونه جای پیچ، میخ و یا درزی از بیرون جعبه های چوبی قابل مشاهده نمی‌باشد.

جعبه های چوبی تولید شده در کارگاه ها که به دست مصرف کنندگان می‌رسد عموما کیفیت و ظاهری مناسبی ندارد و بعد از مرحله اولیه تولید جعبه های چوبی، عملیات‌هایی‌ بر روی چوب استفاده شده در این جعبه‌ها انجام داده می شود و طی‌ مراحل خاصی‌ اضافات از قبیل کپک روی چوب و پوشال‌ های چسبیده به چوب را از روی جعبه های چوبی برطرف می شود و ظاهری زیبا برای جعبه های چوبی فراهم می شود یا دقت کافی در کیفیت آنها نمی شود.

در تضاد با استحکام ظاهری و زمختی جعبه های چوبی، بافت زیبا، طبیعی و لطیف چوب استفاده شده در جعبه های چوبی مشتریان زیادی را به استفاده از جعبه های چوبی برای کادو‌های فانتزی و استفاده هابی از این دست ترغیب می کند.

شاید بسیاری از مردم تصور کنند که تنها فاکتور مهم در طراحی جعبه های چوبی استحکام آن‌ می‌باشد. قابل ذکر است استحکام شرط اولیه و اساسی‌ برای تولید جعبه‌های صنعتی می‌باشد، اما عامل بسیار مهم  در تولید جعبه های چوبی فانتزی ظاهر زیبا و شکیل بودن جعبه های چوبی است.

مجموعه ما بابه بکارگیری نیروهای فنی و زبده اقدام به طراحی وساخت انواع محصولات مختلف گرفته است که طرح ها جدید و منحصر به فرد می باشد این نوع محصولات برای انواع بسته بندی مناسب می باشد

در مجموعه های دیگر مونتاژ جعبه ها عموما توسط کارگر ها انجام می شود که دقت زیادی در کیفیت کار نمی شود ولی این مجموعه تمامی مراحل توسط متخصصین انجام می پذیرد.

مناسب برای هدیه جعبه شیرینی زیبا افرادی که برای بسته بندی مشکل دارند بشتابند دفنر ما تهران است
جعبه شیرینی زیبا
Call Now Buttonالان تماس بگیرید