جعبه دمنوش دوتایی

جعبه دمنوش دوتایی

جعبه چوبی پذیرایی در مدل های متنوع یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص و به عنوان یک هدیه لوکس به شمار می آید. جعبه پذیرایی چوبی ساخته شده از بهترین نوع چوب و یراق آلات درجه یک هدیه ای ماندگار نزد هدیه گیرنده می باشد. داخل جعبه پذیرایی تبلیغاتی را می توان با انواع چای کیسه ای، نسکافه، تنقلات و یا هر محصول دیگری پر کرد. همچنین این هدیه تبلیغاتی مناسب قرار گرفتن روی میز کار، میز کنفرانس و… می باشد

گروه نورباران با تولید جعبه دمنوش یا جعبه پذیرایی و دمنوش مدل خاتم خود سعی کرد تا گامی دیگر در راستای ارتباط دهی بیشتر فرهنگ اصیل ایرانی با سایر حوزه ها بردارد جعبه دمنوش و جعبه پذیرایی  لوکس باکس علاوه بر طراحی منحصربفرد در ظاهر خود دارای طراحی منحصربفردی در نحوه چینش داخلی است. جعبه دمنوش و جعبه پذیرایی های دیگر در رده محصولات لوکس قرار گرفته بنحوی که باعث شده تا بسیاری از علاقه مندان به فرهنگ ایرانی را به خود جذب نماید جعبه دمنوش و پذیرایی از اجزا مختلفی تشکیل شده آن چیزی که در وهله اول نظر بیننده را به خود جذب می نماید کاشی و طرح منحصربفرد آن است شاید در وهله اول بگوییم جعبه دمنوش کاشی ، جعبه دمنوش کاشی با طرح خاتون و یا جعبه دمنوش کاشی ایرانی و یا هر عنوان دیگری اما رخ نمایی جعبه دمنوش و جعبه پذیرایی تازه شروع شده است،حال یکبار دیگر به جعبه دمنوش و جعبه پذیرایی  نگاهی می اندازیم طرح اورسی که بمانند یک قاب دور کاشی را در بر گرفته است مارا به ارتباط زیبای و زیبای کاشی و هنر اصیل معماری ایرانی متوجه می سازد.

برای استعلام قیمت، میتوانید از طریق دکمه واتس اپ موجود در سایت و یا شماره واتس آپ به شماره 09336151552 پیغام ارسال بفرمایید. همچنین ساخت طرح سفارشی شما و یا ابعاد متفاوتی از جعبه، پذیرفته میشود.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید