چراغ خواب اتاق کودک طرح فیل فانتزی کلاه دار کد 130

چراغ خواب اتاق کودک طرح فیل فانتزی کلاه دار کد 130

برای سفارش این محصول روی گزینه زیر کلیک فرمایید

چراغ خواب کودک یکی از وسایل هایی است که بیشتر از سایر وسایل ها در دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار میگیرد معمولا در شب ها اتاق خیلی تاریک میشود و برای کودکانی که از تاریکی میترسند  خرید یک اتاق خواب شیک و زیبا بهترین کار است.

چراغ خواب رو میزی و چراغ خواب های دیواری بهترین مدل چراغ خواب برای کودک مدلهای رو میزی آن ها است.  در خرید چراغ خواب نیز باید دقت کنید تا بهترین مدل های آن که هم بتواند مشکل شما را حل کند و هم تاثیر مثبت در دکوراسیون خانه داشته باشد انتخاب کنید. بعد از خرید چراغ خواب کاری که باید بکنید این است که یک لامپ مناسب با نور زیبا انتخاب و خرید کنید. معمولا برای اتاق کودک لامپ با نور مناسب را انتخاب میکنند تا در هنگام خواب دچار مشکل نشود.

این چراغ خواب با آداپتور کار میکند و به برق شهری وصل میشود تا شبانه روز بتوانید بدون دغدغه تمام شدن باطری از آن استفاده کنید. اداپتور و اتصالات مورد نیاز همگی در داخل بسته بندی، تحویل مشتری عزیز خواهد شد.

روی تصویر این چراغ خواب از طلق استفاده شده تا به راحتی قابلیت تمییز شدن داشته باشد. نصب روی دیوار به راحتی انجام میشود. در این چراغ خواب از اس ام دی هایی استفاده شده که نور ملایمی را به اتاق کودک دلبند شما می دهد. اتاق خواب کودک خود را با چراغ های تزئینی، زیبا و جذاب کنید.

نکاتی در مورد استفاده از چراغ خواب در اتاق کودکان:

خطر ابتلا به نزدیک بینی در کودکانی که در دوران نوزادی از خوابیدن در محیط های کاملا تاریک محروم بودند، خیلی بیشتر از کودکانی است که در تاریکی مطلق می خوابیدند.

اگر فرزند شما خیلی از تاریکی می‌ترسد و شما مجبور به استفاده از چراغ خواب هستید به پیشنهادی زیر عمل کنید:

• کودکان زیر 2 سال کمتر مفهوم ترس را درک می کنند، بنابراین نیازی به روشن گذاشتن چراغ خواب در اتاق آنها نیست.

• برای فرزندان بالاتر از 2 سال تان چراغ خواب های تایمرداری که بعد از 30 تا 90 دقیقه خاموش می شوند را خریداری کنید. در این صورت چراغ بعد از به خواب رفتن کودکان به طور اتوماتیک خاموش می شود.

• اگر از چراغ خواب های معمولی استفاده می کنید، بعد از اینکه از خواب بودن فرزندتان مطمئن شدید، به اتاقش بروید وچراغ خواب را خاموش کنید.

(منبع :سایت پزشکان بدون مرز)

Call Now Buttonالان تماس بگیرید