خدمات برش لیزری و حکاکی

خدمات برش لیزری و حکاکی

گروه نور باران واقع در غرب تهران، ارائه دهنده کلیه خدمات برش لیزری غیر فلزات است. انواع برش و حکاکی بروی چوب ،مقوا ماکت ، پلکسی، مقوا، پارچه، ام دی اف ، MDF و .. انجام میدهد. تمامی برش ها دقیق با کیفیت بالا می باشند.

مصالح مختلف در برش با لیزر نتایج متفاوتی خواهند داشت برای مثال لبه برش مقوای ماکت ایرانی کمی گرد تیره رنگ را خواد داشت در صورتی که مقوا ماکت هلندی گرد کرم رنگ را در برش خواهد داشت.

در صورتی که فایل وکتوری از کار خودتان ندارید و یا کار شما برای برش آماده نشده است (آماده کردن فایل برش لیزری)، مجموعه نور باران فایل مورد نظر شما را طراحی و ترسیم خواهد کرد. حداکثر ابعاد برش 90در 60 سانتی متر می باشد.

همچنین می توانید طرح ها یا سفارش خود را از طریق  whatsApp به شماره 09336151552 ارسال بفرمایید

این مجموعه کلیه کارهای طراحی شما را نیز انجام می دهد. سفارشات به صورت سری کاری و نیز کار کم انجام می شود.

برای ارسال فایل هایی که میخواهید برش بر روی آنها انجام گیرند می توانید بر روی تصاویر زیر کلیک بفرمایید.

    

چاپ لیزر
خدمات چاپ لیزر ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز، چاپ با لیزر را بر روی محصولات متنوع به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. استفاده از این نوع چاپ بر روی انواع محصولات، اعم از فلزی و غیر فلزی امکان پذیر است. از جمله چاپ های لیزری می توان به مواردی همچون درج تصویر، نوشته های تبلیغاتی، لوگو و علائم تجاری، مشخصات فنی، نشانه های زینتی، نوشته های شخصی و غیره اشاره کرد که توسط گروه ما با دقت و ظرافت بسیار بالا بر روی انواع محصولات حک میشود.
چاپ لیزر بر روی انواع غیر فلزات

چاپ لیزر بر روی انواع محصولات غیر فلزی نیز امکان پذیر است. این نوع چاپ را می توان بر روی چوب، چرم، پارچه، انواع کاغذ و مقوا، شیشه، طلق و فیلم، پلکسی، پلاستیک و بسیاری موارد دیگر انجام داد. چاپ های لیزری بر روی متریال های غیر فلزی، غالباً به صورت لایه برداری و سوزاندن انجام می شود. جنس و مقاومت متریال غیر فلزی در میزان ضخامت قابل برش تأثیر می گذارد.

به طور کلی چاپ با لیزر بر روی غیر فلزات تحت کنترل کامل قرار دارد و بدین لحاظ دارای ظرافت بسیار بالا و قابل توجهی است. شما می توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی، محصولات متنوعی را انتخاب کنید و چاپ لیزر را بر روی آن ها انجام دهید. انواع تقویم های چرمی، لوح تقدیر، تندیس های زیبا، فلش مموری، جعبه های چوبی و مقوایی، تابلو، جا کلیدی، کارت ویزیت از جنس های مختلف، کیف های چرمی و پارچه ای و انواع محصولات غیر فلزی دیگر را می توان توسط لیزر مطابق با سفارش شما برش داد و حکاکی کرد.

سفارش چاپ لیزر

شما همراهان عزیز می توانید در صورت تمایل، هرگونه سفارش چاپ لیزر را بر روی انواع متریال های غیر فلزی، به ما بسپارید. گروه ما سفارش های شما را بر روی محصول و متریال انتخابی تان، با بالاترین دقت و ظرافت توسط لیزر چاپ می کند. برای ثبت سفارش های خود با ما تماس حاصل فرمایید.

در ادامه نمونه کارهای برش لیزر و حکاکی ارائه شده اند.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید