جعبه اسلیمی4 با درکشویی

جعبه اسلیمی4 با درکشویی

تولید کننده جعبه چوبی باید تابع مشتری باشد و جعبه چوبی را متناسب با نظر مشتری تولید کند زیبایی جعبه ارتباط مستقیمی با رنگ جعبه چوبی دارد و تولید کننده جعبه چوبی هنگام تولید جعبه چوبی باید به آن توجه کند و انتخاب رنگ جعبه چوبی باید متناسب با محصول باشد که در آن قرار می گیرد.

جعبه چوبی را می توان به شکل های مختلفی ساخت از مستطیل و مربع گرفته تا شکل قلب وحتی گرد گروه نورباران می توانند جعبه چوبی را متناسب با محصول ودرج لوگوی شرکت یا گروه مورد نظر محصول بسازند، شکل لوگو به هرصورتی باشد  آن را به همان شکل ساخته می شود و جعبه چوبی که به روش برش لیزر تولید می شود خیلی مورد توجه بسته بندی های محصولات قرار گرفته تولید کننده جعبه چوبی به این مدل جعبه رو اورده اند جعبه چوبی را می توان با ام دی اف تولید کرد هم به صرفه تر و هم بهداشتی تر است تولید جعبه چوبی به این روش بسیار متداول گشته است.

جعبه چوبی که با چوب ام دی اف وانوچای ساخته می شود بسیار محکم و سبک است و باعث می شود که تنوع طرح بالا رفته و جعبه چوبی  خاص تری ساخته شود جعبه چوبی را قبل از ساختن طراحی می کنند و باید طوری جعبه چوبی را طراحی کنند که مشتری و یا همان خریدار محصول شما آن را بپسندد.

برای استعلام قیمت، میتوانید از طریق دکمه واتس اپ موجود در سایت و یا شماره واتس آپ به شماره 09336151552 پیغام ارسال بفرمایید. همچنین ساخت طرح سفارشی شما و یا ابعاد متفاوتی از جعبه، پذیرفته میشود.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید